Home Page Projekty Download GamaxTeam Návštěvní kniha Links

Download

Pár her je již hotovo, tak naváhejte a stahujte! Doporučuji použít nějaký downland manager jako např. flashget!!!

GTF - Get the Fucker Velikost: 1,14 MB FREE DOWNLAND
Veleúspěšná hra postavená na první verzi grafického BadSource enginu. Hlavním úkolem je postřílet co nejvíce pánských přirození, přičemž každým sestřelením se zvyšuje rychlost jejich pohybu. Pokud navštěvujete gympl v Roudnici n/L, určitě si zahrajte.
Proti sextě Velikost: 740 kB FREE DOWNLAND
Slepičák zamakal a dodělal jeho fps akci. Úkol je zabít co nejvíce členů zkažené třídy sexty (která mimochodem strašně falešně zpívá na schodech). Nutno podotknout že žáci sexty jsou skvěle graficky zpracováni. Doporučuji všem sextánům z gymplu V Roudnici n/L.
Roudnický příběh Velikost: 3 MB DEMO DOWNLAND
Datum vydání se blíží. Příběh byl nakonec naprosto změněn. Nový příběh lze považovat za politicko společenskou satiru. Velkých změn se dočkala grafika, díky Blackovi se na ní dá dívat, ba dokonce bych řek, že se vám bude líbit. Co ale neustále pokulhává, je dodávka hudby. Ale já se polepším, nebojte se.
Alkoholus Velikost: ?? MB NO DOWNLAND
Tato hra je pár dnů před vydáním.Jde o klasickou plošinovku, v které musíte neustále sbírat alkoholické nápoje jinak zemřete. Úkolem je proběhnout všechny kola co nejrychleji a zároveň sebrat co nejvíce chlastu a nenechat se zabít zuřivou manželkou či tchýní. Nic víc, nic míň.